Koupaliště

Rozpis ledu

Pondělí
14.10.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
ZŠ DOMAMIL VEŘEJNÉ BRUSLENÍ HC ŽIHADLA ŽÁCI 4. TŘÍDA HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI HC LITOHOŘ - HC VALAŠI HC LUKÁŠ - WESTIGE STAŘEČ
Úterý
15.10.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA HC ŽIHADLA ŽÁCI 2. TŘÍDA HORÁK HC CTIDRUŽICE, HC ČASTOHOSTICE
Středa
16.10.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
DDB
ZŠ Jaroměřice nad Rokytnou
DDB
MŠ Moravské Budějovice
HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI ÚPRAVA LEDU HOCKEY CLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 2019 - HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Čtvrtek
17.10.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
BAST BRUSLENÍ VEŘEJNÉ BRUSLENÍ HC MEDVĚDI - HC BLÍŽKOVICE STARS MOTÁCI TŘEBĚTICE - HC SOKOL LESONICE
Pátek
18.10.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
DDB
MŠ JABULA
DDB
ZŠ a MŠ Jemnice
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA HC ŽIHADLA 4. TŘÍDA HC ŽIHADLA ŽÁCI 2. TŘÍDA HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI HC BOWLING - HC RAMS VOLNÝ LED
Sobota
19.10.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
ROZSEČ HC ŠEBKOVICE - HC RAFANI HC ŘÍMOV - SK VÝROVICE KOHOUTI VESCE - HC BUDÍŠKOVICE ÚPRAVA LEDU HOCKEY CLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 2019 - DRACI ŠUMPERK HC ORLÍ KŘÍDLA - HK VRANÍN VOLNÝ LED
Neděle
20.10.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
VOLNÝ LED ŠPLÍCHAL LUŇÁCI DĚDICE - LUKOVŠTÍ DRACI HC PANTEŘI - HC TORNÁDO HC KROKODÝLI - SK VÍCENICE "B" VEŘEJNÉ BRUSLENÍ BUTCHERS TŘEBÍČ - HC JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU HC VLCI BOSKOVŠTEJN - STORKS VÝČAPY
Školy, žáci Veřejné bruslení Ostatní HC Městská liga Volný led
Stáhnout rozpis v PDF