Pondělí 24.02. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | ZŠ DOMAMIL | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC ŽIHADLA ŽÁCI 4. TŘÍDA | HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI | HC LITOHOŘ - HC NOVÉ SYROVICE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Úterý 25.02. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | ZŠ HAVLÍČKOVA | DĚTSKÝ DOMOV BUDKOV A JEMNICE | BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA | HC ŽIHADLA ŽÁCI 2. TŘÍDA | HORÁK | SK VÝROVICE - HC TORNÁDO | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Středa 26.02. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DDB
MŠ Jaroměřice nad Rokytnou |
DDB
MŠ Moravské Budějovice |
HC ŽIHADLA BRANKÁŘI | HC ŽIHADLA ŽÁCI 4. TŘÍDA | HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI | HC KROKODÝLI - HC BUDÍŠKOVICE | ŠENKYPL | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Čtvrtek 27.02. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ZŠ JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU | OREL DĚTI | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | BAST BRUSLENÍ | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | MOTÁCI TŘEBĚTICE - HC MEDVĚDI | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pátek 28.02. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DDB
MŠ JABULA |
DDB
MŠ a ZŠ Blatnice |
DDB
ZŠ Moravské Budějovice |
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA | HC ŽIHADLA ŽÁCI 4. TŘÍDA | HC ŽIHADLA ŽÁCI 2. TŘÍDA | HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI | HC MUŽI | SLATINA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sobota 29.02. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ROZSEČ | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC ŘÍMOV - LUŇÁCI DĚDICE | ÚPRAVA LEDU | HOCKEY CLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 2019 - HK NOVÝ JIČÍN | OPONEŠICE | PAVLÍK | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Neděle 01.03. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ŠPLÍCHAL | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC SOKOL LESONICE - HC RAFANI | HC ORLÍ KŘÍDLA - HC ŠEBKOVICE | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC VALAŠI - HC BLÍŽKOVICE STARS | POHÁRY | HC MEDVĚDI - HC LITOHOŘ | POHÁRY |