Pondělí 01.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DDB
ZŠ Václavské nám., Jubilejní park, ZŠ Mládeže Znojmo |
DDB
ZŠ Václavské nám., Jubilejní park, ZŠ Mládeže Znojmo |
DDB
ZŠ Václavské nám., Jubilejní park, ZŠ Mládeže Znojmo |
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI | HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA | HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI | KOHOUTI VESCE - HC ŘÍMOV | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Úterý 02.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | JAKUBOV | BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA | HORÁK | HC MUŽI | WESTIGE STAŘEČ - SK VÝROVICE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Středa 03.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DDB
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou |
DDB
MŠ Moravské Budějovice |
SŠŘS | HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA | HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI | LUŇÁCI DĚDICE - HC NOVÉ SYROVICE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Čtvrtek 04.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
TURNAJ POLICIE ČR KRAJE VYSOČINA | BAST | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | DĚDICE | MOTÁCI TŘEBĚTICE - HK VRANÍN | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pátek 05.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DDB
MŠ JABULA |
DDB
MŠ Jemnice |
DDB
ZŠ Jemnice |
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA | HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI | HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA | HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI | HC MUŽI | SLATINA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sobota 06.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ROZSEČ | HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE STARŠÍ ŽÁCI - HC CHOTĚBOŘ | STORKS VÝČAPY - HC BLÍŽKOVICE STARS | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC ČASTOHOSTICE - HC JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU | BUTCHERS TŘEBÍČ - HC VLCI BOSKOVŠTEJN | OPONEŠICE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Neděle 07.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
RATH | HC MEDVĚDI - HC LESONICE | HC LITOHOŘ - HC PANTEŘI | HC VALAŠI - HC TORNÁDO | HC BUDÍŠKOVICE | HC BOWLING - HC ŠEBKOVICE | HC LUKÁŠ - HC CTIDRUŽICE |