Koupaliště

Rozpis ledu

Pondělí
22.11.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI SK VÝROVICE - HC LUKÁŠ
Úterý
23.11.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA HORÁK HC MUŽI HC ŘÍMOV - HC TŘEBĚTICE
Středa
24.11.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
DDB
ZŠ Jaroměřice nad Rokytnou
DDB
MŠ Moravské Budějovice
SŠŘS HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI HC PANTEŘI - HC KROKODÝLI
Čtvrtek
25.11.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
BAST VEŘEJNÉ BRUSLENÍ DĚDICE HC NOVÉ SYROVICE - LUKOVŠTÍ DRACI
Pátek
26.11.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
DDB
ZŠ Havlíčkova Moravské Budějovice
DDB
MŠ JABULA
DDB
MŠ Jemnice
DDB
ZŠ Jemnice
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI HC MUŽI KELLNER
Sobota
27.11.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
ROZSEČ HC BUDÍŠKOVICE - LUŇÁCI DĚDICE HC LESONICE - KOHOUTI VESCE HC TORNADO - HC MEDVĚDI HK VRANÍN - HC VALAŠI VEŘEJNÉ BRUSLENÍ SK VÍCENICE - HC LITOHOŘ HC CTIDRUŽICE - HC ORLÍ KŘÍDLA
Neděle
28.11.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE MLADŠÍ ŽÁCI - HC CHOTĚBOŘ HC BLÍŽKOVICE - HC ŠEBKOVICE HC VLCI BOSKOVŠTEJN - HC JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU BUTCHERS TŘEBÍČ - WESTIGE STAŘEČ HC ČASTOHOSTICE - HC BOWLING STORKS VÝČAPY - HC LUKÁŠ
Školy, žáci Veřejné bruslení Ostatní HC Městská liga Volný led
Stáhnout rozpis v PDF