Pondělí 29.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GYM A SOŠ 2.A | GYM A SOŠ 4.A | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI | HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA | HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI | HC NOVÉ SYROVICE - HC KROKODÝLI | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Úterý 30.11. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
GYM A SOŠ 4.DE | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | GYM A SOŠ 1.DE | BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA | HORÁK | HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA | HC MUŽI | HC ŘÍMOV - HC LITOHOŘ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Středa 01.12. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
GYM A SOŠ 2.DE |
DDB
ZŠ Jaroměřice nad Rokytnou |
DDB
MŠ Moravské Budějovice |
GYM A SOŠ 1.A | SŠŘS | HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI | MORAVSKOBUDĚJOVICKÝ HOKEJ - HC CHOTĚBOŘ | HK VRANÍN - KOHOUTI VESCE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Čtvrtek 02.12. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
GYM A SOŠ 3.DE + 3.A | BAST | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI | HC MEDVĚDI - LUŇÁCI DĚDICE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pátek 03.12. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DDB
ZŠ Havlíčkova Moravské Budějovice |
DDB
MŠ JABULA |
DDB
MŠ Jemnice |
DDB
ZŠ Jemnice |
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA | HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI | HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA | HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI | HC MUŽI | SLATINA | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sobota 04.12. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ROZSEČ | HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI - SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU | TURNAJ HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 4. TŘÍDA | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC BLÍŽKOVICE - HC LUKÁŠ | SK VÝROVICE - BUTCHERS TŘEBÍČ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Neděle 05.12. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
RATH | HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI - BK HAVLÍČKŮV BROD | HC SOKOL LESONICE - HC ŘÍMOV | LUKOVŠTÍ DRACI - SK VÍCENICE | HC BOWLING - HC JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU | HC VLCI BOSKOVŠTEJN - HC ORLÍ KŘÍDLA |