Koupaliště

Rozpis ledu

Pondělí
17.01.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
GYM A SOŠ 4.A VEŘEJNÉ BRUSLENÍ HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI HC NOVÉ SYROVICE - HC VALAŠI
Úterý
18.01.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA HORÁK HC MUŽI HC KROKODÝLI - KOHOUTI VESCE
Středa
19.01.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
DDB
MŠ Blížkovice
DDB
MŠ a ZŠ Kravsko
DDB
MŠ Moravské Budějovice
ZŠ JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU SŠŘS HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI HC LITOHOŘ - HC NOVÉ SYROVICE
Čtvrtek
20.01.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
ŠTĚPANOVSKÝ A.S. BAST VEŘEJNÉ BRUSLENÍ DĚDICE SK VÝROVICE - HC ŠEBKOVICE
Pátek
21.01.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
DDB
MŠ JABULA
DDB
MŠ Jaroměřice nad Rokytnou
DDB
ZŠ Moravské Budějovice
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA HC ŽIHADLA MLADŠÍ ŽÁCI HC ŽIHADLA 3. A 4. TŘÍDA HC ŽIHADLA STARŠÍ ŽÁCI HC MUŽI SKOUMAL
Sobota
22.01.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
PANTEŘI ROZSEČ VOLNÝ LED VOLNÝ LED VOLNÝ LED HC VALAŠI - LUŇÁCI DĚDICE VEŘEJNÉ BRUSLENÍ NEKULA HC VLCI BOSKOVŠTEJN - BUTCHERS TŘEBÍČ HC BOWLING - HC ČASTOHOSTICE
Neděle
23.01.
5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-00 00-01
VANÍČEK HC BUDÍŠKOVICE - HC LITOHOŘ HK VRANÍN - HC ŘÍMOV SK VÍCENICE - HC SOKOL LESONICE HC TORNADO - MOTÁCI TŘEBĚTICE HC JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU - STORKS VÝČAPY HC BLÍŽKOVICE - HC CTIDRUŽICE VOLNÝ LED
Školy, žáci Veřejné bruslení Ostatní HC Městská liga Volný led
Stáhnout rozpis v PDF